Sunday, December 17, 2006

Notsu

Notsu on üks tegelane Alani Alexander Milne raamatust "Karupoeg Puhh"

Tema välimus on...

ta on kolme nelja aastane. Tal on kõrv, ta on väike ja ta tipab.

SEE ON SIIS TEMA VÄLIMUS

Tema elukoht on pöökpuu sees ja ta maja kõrval on silt läbikäik k...

SEE ON TEMA ELUKOHA KOHTA

Ta on kannatamatu ja uudishimulik. Seda näitab see, kui Notsu läks Iiahi sünnipäevale jooksis ta väga kiirelt. Minu meelest jooksis ta sellepärast väga kiirelt, et esimene olla ja ta ei jõudnud oodata mis seal sünnib. Tal on hea kujutlusvõime. Seda näitab see kui teda ähvardas uppumisoht sai ta väga hästi ettekujutada,et ta istub praegu Puhhiga kodus ja räägib temaga. Notsu on hea kuulaja, sest kui nad Christopher Robiniga rääkisid (viienda peatükki alguses) kuulas ta hoolega.Notsu on asjatundlik oma pere kohta ja teadis, et tema maja kõrval sildi peal oli kirjutatud tema vanaisa nimi ja, et see olevat nende perekonna juba ammusest ajast. Selles oli ta enesekindel. Ta on ka kaval. Kui Iiahil oli sünnipäev jäi Notsul veel üks õhupall ja leidis, et see võiks sobida Iiahi sünnipäeva kingituseks. Notsu on ka tark, sest kui teda ähvardas uppumisoht oskas ta kuidagi suurte vigadega kirjutada, et teda päästaks keegi. Ta on ka seiklushimuline ja rõõmus, sest kui Puhh midagi väljamõtleb on Notsu kohe nõus teda aitama ja pärast nende tööde üle rõõmustama nagu Iiahi uue kodu ehitamine.

SEE ON SIIS TEMA ISELOOMU KOHTA.

Notsu ei oska ujuda. Seda seletab üheksas peatükk.

"Nüüd siis peab keegi teine midagi tegema," arutas ta. "Ja ma loodan, et nad teevad seda päris ruttu, sest muidu pean ma ujuma hakkama, seda ma aga üldse ei OSKA ja sellepärast...

Ta oskab meelde tuletada. Oskab vigadega kirjutada, nagu seda pudeli kirja...

API!

NODSU (MINA)

SE OLEN MINA NODSU, API, API!

Veel oskab ta vaielda ja lund rookida.

SEE ON SIIS TEMA OSKUSTE JA MITTE OSKUSTE KOHTA.

Talle meeldivad tõrud, sellepärast ta sööbki neid. Veel meeldib talle rääkida. Seda sain teada (viienda peatükki alguses) kui Notsu Christopher Robiniga rääkis.

Talle ei meeldi vastuvaidlemine. See oli siis, kui Notsu ei tahtnud vanni minna, aga Kängu sundis teda. Talle ei meeldi üksinda olla, aga kahjuks veeuputuse pärast pidi ta kaua üksinda olema. Notsule ei meeldi kurvad inimesed, kuigi Iiah oli koguaeg kurb meeldis ta Notsule ikka.

MULLE MEELDIS NOTSU SELLEPÄRAST, ET TA OLI VÄIKE ARMAS JA ROOSA!

0 Comments:

Post a Comment

<< Home